JABLKO JAHODOVÝ CRISP

JABLKO JAHODOVÝ CRISP

Trvá asi 1 hodinu, než se dostanete na povrch, než získáte tyto jablečné jahodové křupavé. Můžete ho snadno zkonzumovat, když se skutečně vaří, stačí mu pár minut vychladnout, abyste nevyplazili jazyk. Toto jídlo poskytuje 8 porcí…nebo 4 velmi charitativní!

JABLKO JAHODOVÝ CRISP

🥘Potřebné materiály

Komponenty pro můj jablečný jahodový křupavý jsou ve skutečnosti poměrně zásadní, ale když se vzájemně spojí, vytvoří pochoutku, která je však vším. Tradiční chutě se staly životně důležité, když se křupavé peče, spolu s jemnými, šťavnatými ovocnými sousty a také drobivým obalem, kterému nelze odolat.

Jablka (očištěná, zbavená jádřinců, rozkrájená přímo na kousky) – Jakýkoli typ designu křupavých jablek se jistě hodí. Případně rozmixujte a také vyhovujte několika řadám, abyste získali fascinující chuťovou kombinaci ve vašem křupavém pokrmu.
Jahody (očištěné, nakrájené) – Dobré a zralé je vlastně způsob, jak jít, takže jsou vlastně šťavnaté a úžasné.
Cukr – Oslaďte zubní výplň trochu spolu s trochou cukru, který s největší pravděpodobností vytvoří vaši křupavou zubní výplň šťavnatou a dobrou.
Kukuřičný škrob (nebo dokonce všestranná mouka) – Trocha zahušťovadla, aby se zachovalo, že vnitřky pocházejí z vytékání.
Citron (kůra i extrakt) – Zesvětlení chuti spolu s čistými citrusy a zachování ovoce pocházejícího z hnědnutí.

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Když máte skutečně připravenou každou ze svých součástí, je to vlastně příležitost, jak začít. Vytvoření tohoto křupavého jablka a jahody je vlastně jednoduché. Jednoduše postupujte podle mých pokynů a ujistěte se, že vede k křupavé, chutné!

 

KOMBINOVAT JABLKOVOU JAHODOVOU NÁPLŇ

Předehřejte si sporák na 350 úrovní (175 stupňů C) a jemně naolejujte 2,5litrový kastrol nebo dokonce vaření jídla spolu s máslem, olejem nebo dokonce nepřilnavým sprejem na přípravu pokrmů.
Do velké mixovací nádoby vložte do středu kousky jablek a zredukujte 3 velká jablka. Položky velikosti kousnutí jsou ve skutečnosti nejlepší. *Loupání jablek je ve skutečnosti volitelné, stejně jako na základě vašeho individuálního výběru.
Smíchejte s citronovým extraktem z 1 velkého citronu, abyste zachovali jablka pocházející z hnědnutí během přípravy.
Přidejte nakrájené jahody (v hodnotě 4 hrnků), 2 polévkové lžíce kukuřičného škrobu, ¼ hrnku granulovaného bílého cukru, stejně jako kůru z vašeho citronu, poté promíchejte, aby se spojily.
Směs ovocných zubních výplní přimíchejte k vrstvě každého ovoce a poté přemístěte zubní výplň přímo do vašeho namazaného jídla.

 

UDĚLEJTE KŘUHOU POLÍVU

Do mixovací nádoby přidejte ½ hrnku krystalového cukru, ⅓ hrnku naloženého hnědého cukru, 1 hrnek starožitných ovesných vloček, ½ hrnku univerzální mouky, 1 ½ lžičky mleté ​​skořice, sodík a také je vzájemně promíchejte, abyste je spojili. komponenty zcela vysušte.
Vložte 6 polévkových lžic rozmraženého másla přímo do zcela vyschlé krycí směsi a promíchejte pomocí vidličky. Dokud nebude zcela vysušená směs skutečně účinně pokrytá máslem a na pohled drobivá.
Na ovocnou náplň dejte krycí směs také do roviny. V případě potřeby jemně rozetřete stěrkou směrem do stran.
Vypořádejte se s jablečnými jahodovými křupavými kousky spolu s oblastí lehké hliníkové fólie a vařte při 350 úrovních F (175 úrovní C) po dobu dvaceti minut.
Odstraňte lehkou hliníkovou fólii a pokračujte ve vaření dalších 25-30 minut nebo dokonce až do chvíle, kdy ovocná zubní výplň skutečně bublá, stejně jako povlak má ve skutečnosti osvětlený zlatý nahnědlý odstín.
Odstraňte křupavé chrumky přicházející z vašeho sporáku, když je skutečně prováděno vaření. Aumožněte jim to úžasné a také sběr po dobu asi 5 minut před nabídkou.

 

Gregory Jackson

7 Post

Related Posts